CZK 18500 + premie

Bez języka oferta pracy w Czechach dla par od zaraz na produkcji elektroniki Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2020 19:49

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach dla par na produkcji elektroniki. Zatrudnienie w fabryce z Brna bez znajomości języka dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 18 500 CZK + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie oraz przeprowadzanie wizualnej kontroli elementów elektronicznych;
  • zajmowanie się produkcją, a także montowaniem komputerów i serwerów;
  • praca również dla kobiet i par.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • możliwość wykonywania pracy na stojąco.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • pracę na dwie zmiany;
  • pracę przez trzy dni w tygodniu: niedziela, poniedziałek i wtorek albo środa, czwartek i piątek;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 1500 CZK netto bonusu za ilościowe wyniki;
  • dodatek 2000 CZK brutto za to, że przepracuje się miesiąc bez absencji;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1500 CZK;
  • przeciętne zarobki wynoszą: 17500 CZK netto, czyli 3050 PLN netto;
  • bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy;
  • 20 dni urlopu;
  • po okresie próbnym możliwość brania nadgodzin;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK, z czego 55% opłaca pracodawca.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: izabela.krawczyk@manuvia.com albo można zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 533 608 709

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elektroniki-od-zaraz-brno/

Nr ogł.: 9185ebc28f993bcb