CZK 18 952/mc

Czechy praca od zaraz bez znajomości języka magazyn z elektroniką Kutna Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kutna Hora
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 21:43

Aktualna propozycja pracy w Czechach od zaraz dla Polaków. Magazyn z elektroniką w Kutnej Horze szuka kandydatów bez znajomości języka czeskiego. Zakwaterowanie jest bezpłatne na cały czas trwania umowy. Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kutna Hora, Czechy.

Pensja: 18 952 CZK miesięcznie.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie sprzętu elektronicznego;
  • kontrolowanie jakości;
  • kierownik może zlecać też inne prace;
  • zadania są wykonywane na stojąco.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • chęć do pracy zmianowej;
  • samodyscyplina;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • samodzielność w działaniu;
  • możliwość pracy również w weekendy i na nadgodziny.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym;
  • darmowy wyjazd z Katowic do Kutnej Hory;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • zatrudnienie zmianowe na pełen etat;
  • umowę o pracę na stałe po pozytywnym przejściu przez okres próbny;
  • wynagrodzenie w wysokości 3300 zł. netto plus 320 zł. dodatku za naukę.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu z Panią Katarzyną, pod adresem lub numerem telefonu:

katarzyna.biernacka@manuvia.pl

533 608 709

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-na-magazynie-z-elektronika-kutna-hora/

Nr ogł.: 6745bd1a1c34ebd0