€ 13-16 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie z kosmetykami bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 19:53

Do podjęcia ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami. Zatrudnienie dla Polaków w Hanowerze aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz. w zależności od posiadanego doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie artykułów zgodnie z zamówieniem, pakowanie ich i wysyłanie;
  • rozładowywanie dostaw, aktualizacja stanów magazynowych, rozmieszczanie towarów na magazynie oraz przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie;
  • legalną umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki, np. dofinansowanie do obiadów w barze pracowniczym itp.;
  • szkolenia pracownicze;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju oraz w późniejszym czasie awansu;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 250 Eur miesięcznie;
  • zapewniony tani kurs języka niemieckiego przez pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 04/19.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-hanower/

Nr ogł.: 1665cab87a3104bb