CZK 25000/mc

Dam pracę w Czechach bez języka na magazynie z kosmetykami od zaraz Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 18:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Czechach od zaraz dla Polaków. Hurtownia kosmetyczna z Brna zatrudni osoby bez znajomości języka na magazynie. Na miejscu jest zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Czechy, Brno.

Zarobki: 25 000 CZK miesięcznie.

Czas zatrudnienia: od zaraz do 22 grudnia.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień według dostarczonej listy;
  • pakowanie produktów oraz przygotowanie do wysłania;
  • mogą zostać zlecone prace przy taśmie;
  • zadania są wykonywane na stojąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć do nauczenia się nowych rzeczy;
  • szybkość i sprawność;
  • zręczność;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowanie w obowiązki.

Oferujemy

  • tymczasową umowę o pracę;
  • zatrudnienie do świąt z możliwością przejścia do innego pracodawcy;
  • ciche i czyste środowisko pracy;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • dokładne szkolenie;
  • wysokie zarobki;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wyjazd z Katowic do Czech;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę do pracy prosimy o kontakt z Pana Agnieszką:

agnieszka.glowacka@manuvia.com

tel. 537905601

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-od-zaraz-na-magazynie-kosmetykow-brno/

Nr ogł.: 5595bf443a890470