€ 13,19 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z chemią samochodową Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 3 marca 2019 19:37

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z chemią samochodową. Zatrudnienie w Hanowerze aktualne od zaraz, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie i atrakcyjne warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13,19 Eur brutto na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca fizyczna na magazynie, gdzie znajduje się chemia samochodowa, auto-kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji samochodów;
  • kompletowanie zamówień dla klientów detalicznych, którzy dokonują zamówień przez Internet;
  • obsługa klientów hurtowych, czyli warsztatów oraz myjni samochodowych;
  • wykonywanie innych prac, które zlecane będą na bieżąco.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu oraz podsiadanie zainteresowań, które są związane z motoryzacją oraz cardetailingiem;
  • pasja i pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • gotowość do nauczenia się podstawowych, czyli około 100 znaczeń towarów w j. niemieckim;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • stabilne i solidne warunki zatrudnienia;
  • pracę w międzynarodowym zespole;
  • wsparcie na miejscu i wdrożenie w obowiązki;
  • po przepracowaniu pół roku możliwość podwyżki do 14,50 Eur brutto na godz.;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu w cenie 250 Eur miesięcznie;
  • dodatki oraz premie za, np. wydajność oraz 100% frekwencję.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Komisjonowanie na magazynie z chemią samochodową, Hanower”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-chemia-samochodowa-hanower/

Nr ogł.: 3665c7c139a27466