£ 8,50/h brutto

Oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Coventry

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Coventry
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 marca 2018 08:14

Propozycja zatrudnienia od zaraz  w zakładzie z Coventry dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego. Opcja pracy w Anglii przy pakowaniu słodyczy z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Coventry, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie logistycznym ze słodyczami polegająca na pakowaniu produktów oraz zestawów promocyjnych przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • otwartość i elastyczność
  • motywacja do podjęcia pracy w Anglii
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach
  • możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zatrudnienie w międzynarodowej grupie
  • miłą atmosferę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz CV w języku angielskim na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Coventry 03/2018

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-coventry-uk/

Nr ogł.: 6845aa9ff178040c