€ 12,85 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par od zaraz przy sortowaniu odzieży Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 21:32

Do podjęcia dla par od zaraz fizyczna praca w Niemczech z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Cottbus bez języka przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży używanej, a także akcesoriów i sprzętów małego AGD oraz zabawek;
  • praca odbywa się w środowisku silnie alergennym.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • punktualność oraz pracowitość;
  • optymizm;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-cottbus/

Nr ogł.: 309611572c6d6cf9