€ 12,84 brutto/h

Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka sortowanie odzieży używanej od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2020 17:15

Pracodawca z Drezna szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • szybkość, energiczność, pracowitość;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • dobre zdrowie – brak problemów z płucami, alergią i uczuleniem;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • dobrej jakości odzież służbową i środki ochronne;
  • pracę od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zapoznaniu się z obowiązkami;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • darmowe zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

zuver-gmbh@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/04/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-drezno/

Nr ogł.: 2015e95d0f9669d8

1 odpowiedź aby “Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka sortowanie odzieży używanej od zaraz Drezno”

  1. Witam z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą jeżeli jest nadal aktualna proszę o kontakt . 015145417076 . pozdrawiam