€ 2400 brutto/mc

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka w Hamburgu od zaraz sortowanie odpadów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2021 18:07

Zatrudnienie w Hamburgu dla dyspozycyjnych pracowników fizycznych bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy ręcznym sortowaniu odpadów. Bezpłatne zakwaterowanie organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2400 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym sortowaniu odpadów;
  • praca odbywa się z zachowaniem zasad BHP.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie do pracy i ludzi;
  • pełna samodzielność;
  • punktualność;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodyscyplina;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • środki ochrony osobistej;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odpadow-od-zaraz-2021-hamburg/

Nr ogł.: 38603e54305d8c0