€ 2400 brutto/mc

Fizyczna praca Niemcy od zaraz przy sortowaniu odpadów bez języka Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 19:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie 2021 w Hamburgu dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2400 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie pracownicze, stanowiskowe oraz z BHP;
  • pracownik otrzyma środki ochrony indywidualnej oraz odpowiednią odzież roboczą;
  • szkolenie jest płatne jak normalny dzień pracy;
  • pracownik będzie ręcznie sortował odpady.

Wymagania:

  • samodzielność, punktualność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dobre zdrowie;
  • optymizm;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • odzież oraz środki ochronne;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę;
  • umowę na czas określony z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-2021-hamburg/

Nr ogł.: 73360007c980e3b5