€ 2660 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 września 2023 21:21

Fabryka z Berlina potrzebuje od zaraz dyspozycyjnych pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2660 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak miejsc.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • przygotowywanie oraz odmierzanie składników;
  • przestrzeganie zasad BHP oraz tych dotyczących jakości produktów;
  • pakowanie artykułów oraz naklejanie na nich etykiet.

Wymagania:

  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • dokładność;
  • elastyczność;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie około 200 € na mc;
  • szkolenie pracownicze;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/09/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-produkcja-czekolady-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-berlin/

Nr ogł.: 94764f8b56339cfb