€ od 13,00 brutto

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie pralinek od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2022 21:35

Fabryka z Essen poszukuje od zaraz dyspozycyjnych pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego dla par przy pakowaniu pralinek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie pralinek;
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • energiczność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • punktualność;
  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wydajność;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • odzież pracowniczą;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Essen 08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-pralinek-bez-jezyka-w-essen/

Nr ogł.: 74762e2bf3a55c49