PLN 6000 - 6700 mc

Oferta pracy w Czechach bez języka produkcja felg samochodowych od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2023 15:08

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji felg samochodowych. Zatrudnienie w Ostrawie bez znajomości języka czeskiego dla pracowników produkcji. Pracodawca zapewnia codzienny dojazd.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 6000 – 6700 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn;
  • manipulacja gotowymi produktami (felgi aluminiowe);
  • wizualne sprawdzanie jakości gotowych produktów;
  • ewidencjonowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mo0żliwość podjęcia pracy w trybie ciągłym, czyli 2x ranna zmiana, 2x popołudniowa, 2x nocna i 2 dni wolne.

Oferujemy:

  • premię rekrutacyjną do 10 000 CZK;
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatek frekwencyjny  – 1500 CZK;
  • możliwość otrzymania premii miesięcznych oraz dodatków za pracę w systemie zmianowym;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • dotowane obiady;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dodatek do transportu – 100 CZK na zmianę;
  • możliwość dojazdów do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu: +42 073 418 38 75

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-na-produkcji-felg-samochodowych-od-zaraz-ostrawa/

Nr ogł.: 44265099b4b11df1