CZK 23 000 CZK/mc

Oferta pracy w Czechach bez języka produkcja wędlin od zaraz 2019 Valašské Meziříčí

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub Region: Valašské Meziříčí
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2018 20:54

Propozycja pracy w Czechach 2019 od zaraz dla Polaków na produkcji wędlin. Zatrudnienie w miejscowości Valašské Meziříčí bez znajomości języka. Możliwe dojazdy z polskich miejscowości przygranicznych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Valašské Meziříčí.

Pensja: 23 000 CZK.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • jest to praca w chłodni;
  • pakowanie wędlin;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o wysoką jakość produktów;
  • przygotowanie półproduktów do obróbki;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • samodzielność w działaniu;
  • sprawność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • motywacja;
  • dobry stan zdrowia;
  • higiena osobista;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki – 94 CZK za godzinę;
  • możliwość dojeżdżania z Polski – Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Jastrzębia Zdroju;
  • zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych;
  • dopłata do wyżywienia;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • przeszkolenie wstępne.

Aplikacje:
Zachęcamy do aplikowania poprzez wysyłania zgłoszeń pod podane dane kontaktowe:

anna.stanik@mauvia.pl
tel. 537 601 612

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-czechy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-miesnej-valasske-mezirici-2019/

Nr ogł.: 1735c19cd5b99b58