DKK 125/h brutto

Praca w Danii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Odense 2018

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 8 maja 2018 02:18

Poszukujemy 2 chętnych osób bez znajomości języka oraz doświadczenia do zatrudnienia w Odense. Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii 2018 przy pakowaniu kolorowych kosmetyków do makijażu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Odense, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 125 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się produkcją kolorowych kosmetyków do makijażu
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień klientów oraz pakowanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • świetna organizacja

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • zakwaterowanie bezpłatne
  • dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na czas określony – 3 miesiące

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Prosimy zatytułować wiadomość „skr/28/18 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-danii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-odense/

Nr ogł.: 2665af0a3f153bc2

4 komentarze aby “Praca w Danii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Odense 2018”

  1. Aleksandra dn. 12 maja 2018 @ 15:37

    Witam czy oferta aktualna ? Posiadam duński cpr

  2. Para zainteresowana ofertą , proszę o kontakt
    sylwiamonika1975@gmail.com

  3. Para 36 40 pobyt Holandia podejmie pracę od zaraz doświadczenie na podobnym stanowisku firmy Hajploog, Pakstation tel+310619308475

  4. Para 36 40 pobyt Holandia podejmie pracę od zaraz doświadczenie na podobnym stanowisku firmy Hajploog, Pakstation tel +310619308475