£ 8,50-9,50/h br

Praca w Anglii od zaraz produkcja kosmetyków dla par bez znajomości języka Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:36

Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce z Leeds dla osób bez znajomości języka angielskiego. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Anglii dla par na produkcji kosmetyków naturalnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji kosmetyków

Miejsce pracy: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 8,50 do 9,50 GBP za godzinę brutto w zależności od kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zadań przy procesie produkcji oraz pakowania kosmetyków
  • do obowiązków pracownika będzie należało obsługiwanie urządzeń, ustawianie pustych opakowań na taśmie, zdejmowanie z linii oraz kontrola jakości wyrobów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz układanie towarów na paletach

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • zręczność
  • szybkie uczenie się
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na dłuższy okres
  • zamieszkanie w wynajętych pokojach
  • szkolenia oraz treningi
  • wsparcie w procesie adaptacji do nowych warunków
  • pomoc współpracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

jobs-4You@englandmail.com

W tytule wiadomości należy napisać „Produkcja kosmetyków, Leeds 03/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-od-zaraz-w-leeds/

Nr ogł.: 6335ab576b62d627

1 odpowiedź aby “Praca w Anglii od zaraz produkcja kosmetyków dla par bez znajomości języka Leeds”

  1. Produkcja kosmetyków, Leeds 03/2018″ dn. 28 marca 2018 @ 23:59

    07466639156 proszę kontakt 🙂 jestem zainteresowana.