€ 13,50 brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2020 19:45

Hurtownia z Berlina poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na magazynie sprzętu AGD. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na palety, rozładowywanie dostaw, dbanie o porządek w dokumentach i na magazynie, zabezpieczenie towarów na czas transportu, robienie cyklicznych inwentaryzacji oraz wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • wypłatę zawsze na czas;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienia na czas określony z możliwością przedłużenia na stałe;
  • pełny wymiar godzin;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora przy różnych sprawach.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/05/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-sprzetu-agd-berlin-2020/

Nr ogł.: 4935ea85cb62194b

1 odpowiedź aby “Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD od zaraz Berlin 2020”

  1. Piotr Kolodziejek dn. 21 maja 2020 @ 10:39

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Mój numer kataktowy 794291159.