€ 1950 brutto mc

Dla par Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odpadów bez języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 17:03

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie dla par i grup możliwe od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz odpadów.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne sortowanie odpadów;
  • praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadania wykonywane są w specjalnym stroju – kurtce, maseczce i grubych rękawicach.

Wymagania:

  • przestrzeganie zasad BHP;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pracę dla grup oraz par;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • dokładne przeszkolenie i pomoc;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • darmowy Internet po wi-fi;
  • środki ochronne oraz odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. CV oraz LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: „Sortowanie odpadów, Poczdam 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-przy-sortowaniu-odpadow-bez-znajomosci-jezyka-poczdam-2019/

Nr ogł.: 6315ca36db29667d

2 komentarze aby “Dla par Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odpadów bez języka Poczdam”

  1. Agnieszka dn. 25 kwietnia 2019 @ 17:02

    Witam

    Jesteśmy wraz z mężem zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Nr tel. 600 161 935