CZK 27 350/mc

Od zaraz Czechy praca bez znajomości języka Tachov produkcja foteli samochodowych

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja foteli samochodowych 2017

Aktualna praca w Czechach, bez znajomości języka na produkcji przy montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w miejscowości Tachov z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz wysokimi zarobkami. Zapewniamy bardzo dobre warunki socjalne.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Pensja miesięczna: 27 350 CZK.

Lokalizacja: Tachov – miejscowość we wschodnich Czechach.

Początek: od zaraz.

Zadania:

  • montaż foteli samochodowych;
  • kontrola jakości produktów;
  • zgłaszanie błędów do odpowiednich osób;
  • sprawdzanie jakości materiałów na fotele;
  • dbanie o wysoką jakość pracy;
  • współpraca z przełożonym.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i zręczność;
  • chęć do pracy;
  • dokładność i precyzja;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • miłe usposobienie;
  • bezkonfliktowość;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie, codzienne obiady, dojazdy do pracy i wyjazd z Katowic do Czech – wszystko w ramach pakietu relokacyjnego o wartości 2000 zł;
  • przyjazne, nowoczesne i czyste miejsce pracy;
  • bonusy i dodatki do wynagrodzenia (np. 50% podstawy-bonus zimowy i letni);
  • opcję pobrania 1000 CZK zaliczki;
  • pomoc polskich tłumaczy i koordynatorów.

Aplikacje:
Zachęcamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz na stronie:

express-praca.pl/job/monter-foteli/

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 537 605 409.

Nr ogł.: 4405bb4c4f542967