NOK 165 brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 21:14

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla magazynierów. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków na magazynie hurtowni kosmetyków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych zadań jako pomocnik – magazynier;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przyjmowanie dostaw na magazyn oraz rozładowywanie produktów;
  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pakowanie zamówień;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • sumienność;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • szybkie tempo pracy;
  • wielozadaniowość;
  • pełna samodzielność;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • różne szkolenia pracownicze;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka norweskiego na miejscu;
  • płatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia w wysokości około 300 NOK.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 10/2021″

Nr ogł.: 35661671f68469c7