NOK 175 brutto/h

Dam pracę w Norwegii dla par od zaraz na produkcji napojów bez języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 18:41

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Lillehammer dla par na produkcji napojów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w nowoczesnej fabryce przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • wykonywanie łatwych zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie kontrolował jakość gotowych produktów, wykładał puste opakowania na taśmę do ich napełnienia, a także dbał o ciągłość produkcyjną itp.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpieczne stanowisko pracy oraz zapewnione środki ochrony indywidualnej;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • norweską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • darmowe zakwaterowanie – dla par dwuosobowe pokoje z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki;
  • odzież do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-lillehammer-2021/

Nr ogł.: 848602296b655f7b