NOK 158 brutto/h

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 13 maja 2020 19:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe w Oslo przy pakowaniu lodów na hali produkcyjnej z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji, która polega na pakowaniu lodów;
  • zatrudnienie na hali produkcyjnej – praca w warunkach chłodniczych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń oraz pakowanie gotowego już produktu.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy;
  • odpowiedzialność;
  • chęć podjęcia pracy w warunkach chłodniczych;
  • badania do pracy z żywnością;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP do pracy z żywnością, czyli schludny wygląd, noszenie maseczek, czepków, rękawic, ale też brak sztucznych rzęs, włosów, paznokci, mocnego makijażu itp.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • umowę na pół roku;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • szkolenie pracownicze oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK na mc od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-bez-znajomosci-jezyka-oslo-2020/

Nr ogł.: 8765ebc1da8d2e26

2 komentarze aby “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo”

  1. witam jesteśmy zainteresowani pracą

  2. witam jesteśmy zainteresowani pracą 606106612