NOK 186/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka dla par Fredrikstad produkcja detergentów

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 września 2018 18:08

Aktualna propozycja pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Zakład z Fredrikstad od zaraz zatrudni nowe osoby na produkcji środków czystości. Zamieszkanie odpłatne jest oferowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia.

Stawka za godzinę: 186 NOK/h

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zakres zadań:

  • kontrola jakości;
  • pakowanie środków czystości;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • odpowiedzialność;
  • kultura osobista i miłe usposobienie;
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • dobry język angielski.

Oferujemy:

  • sprawdzonego, pewnego pracodawcę;
  • okazję do podnoszenia kwalifikacji;
  • płatne zakwaterowanie – 4500 NOK potrącane z wynagrodzenia;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zgrany, przyjazny zespół współpracowników;
  • norweską umowę o pracę.

Aplikacje:
Zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres:

norway-worker@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: pro/p08/18.

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Konieczne jest załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Zgłoszenia bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fredrikstad/

Nr ogł.: 9885b9a735941b23