£ 8,5-10/h brutto

Od zaraz praca w Anglii na magazynie AGD bez znajomości języka Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Milton Keynes
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 21 lutego 2018 00:25

Aktualna opcja zatrudnienia w hurtowni z Milton Keynes dla Polaków bez znajomości języka. Możliwa od zaraz praca w Anglii na magazynie ze sprzętem AGD przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Milton Keynes, Anglia

Start: od zaraz

Płaca: od 8,50 do 10 GBP za godzinę brutto w zależności od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień dla sklepów na palety z użyciem wózka paletowego
  • pracownik będzie zajmował się rozładunkiem dostaw oraz rozmieszczaniem towarów na magazynie
  • do zadań będzie należało pakowanie oraz przygotowywanie paczek dla klientów indywidualnych

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • status osoby niekaranej
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobre nastawienie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę za pośrednictwem agencji
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie w apartamentach za 60 GBP tygodniowo
  • możliwość brania nadgodzin oraz zmian w nocy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres poczty e-mail:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „hurtownia AGD MK 2018”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-w-milton-keynes-2018/

Nr ogł.: 7575a8b996357003