€ 2400 brutto/mc

Niemcy praca fizyczna w Hamburgu bez języka od zaraz przy sortowaniu odpadów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2020 19:32

Pracodawca z Hamburga szuka od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2400 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • każdy pracownik otrzymuje specjalną odzież, buty, a także środki ochronne;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem śmieci;
  • praca wykonywana będzie przy taśmociągu.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • optymizm;
  • pracowitość;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych;
  • niemiecka umowę na czas określony, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych i organizacyjnych;
  • ubezpieczenie;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • odzież służbową;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-sortowanie-odpadow-hamburg-2020/

Nr ogł.: 2295f96f36ed2db7