CZK 34 000 mc

Oferta pracy w Czechach bez języka produkcja lamp samochodowych od zaraz Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 21:32

Zatrudnienie w Mohelnicach bez znajomości języka czeskiego dla dyspozycyjnych pracowników produkcji. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia codzienny transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 34 000 CZK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów lamp samochodowych;
  • montaż drobnych elementów;
  • obsługa maszyn i urządzeń przy linii produkcyjnej;
  • wizualna kontrola jakości gotowych produktów;
  • praca na 3 zmiany po 8 godzin.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • samodzielność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • codzienny dojazd do/z pracy;
  • 25 dni urlopu na rok;
  • wsparcie polskiego koordynatora oraz polskiej team liderki na linii produkcyjnej;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-mohelnice/

Nr ogł.: 1256441913849130