€ 1950-2650brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech produkcja kosmetyków bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 20:34

Możliwość podjęcia ciekawej pracy w Niemczech aktualnej od zaraz na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto mc w zależności od znajomości języka, umiejętności i kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prace pomocnicze w fabryce kosmetyków;
  • łatwa i nieskomplikowana praca, ale każdy pracownik przechodzi wcześniej szkolenie;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pakowanie ich oraz foliowanie itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • pracowitość i uczciwość;
  • rzetelność;
  • staranne i niezawodne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur od osoby w pokoju jednoosobowym albo 150 Eur od osoby w pokoju dwuosobowym;
  • miły zespół współpracowników;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/06/19/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-dortmund/

Nr ogł.: 5915d10af3ca66f9

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech produkcja kosmetyków bez znajomości języka Dortmund”

  1. Ela i Kamila dn. 3 lipca 2019 @ 13:44

    Dzień dobry,
    Jesteśmy zainteresiwane, dyspozycyjny od zaraz.

Zostaw odpowiedź do Ela i Kamila