€ 1950 brutto mc

Dla par od zaraz Niemcy praca na produkcji czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 20:02

Dla pracodawcy z Berlina poszukiwane osoby lub pary do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie od zaraz również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie + dodatek mieszkaniowy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w manufakturze przy produkcji czekolady z nadzieniem oraz orzechami;
  • obsługiwanie maszyn, dbanie o ciągłość produkcyjną, przygotowywanie mieszanek smakowych oraz dbanie o  jakość;
  • zadaniem będzie również praca przy pakowaniu gotowego już produktu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na najbliższe pół roku;
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • sumienność;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • możliwość odbycia badań w niemieckim Sanepidzie.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od osoby, a dla par zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach;
  • dodatek 100 Eur na osobę do częściowego pokrycia kosztów zakwaterowania;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, realnym terminem dyspozycyjności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/06/19.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 3695cf92e1b5d549