€ 2145 brutto/mc

Dla par od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2022 20:50

Fabryka z Hanoweru szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Tymczasowe zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2145 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy ręcznym pakowaniu markowych perfum;
  • zadania wykonywane są w pozycji siedzącej;
  • praca w fabryce, która jest monitorowana.

Wymagania:

  • energiczność, dokładność;
  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • sumienność i punktualność;
  • chęć wykonywania pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • płatny urlop;
  • pracę 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • możliwość pracy również w soboty;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • szkolenie w języku polskim;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Hanower 01/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-w-hanowerze/

Nr ogł.: 30261e04de32699e