€ 15,00 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez języka sortowanie odzieży Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2023 22:31

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w Augsburgu bez znajomości języka także dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie oraz segregowanie odzieży używanej na podstawie kryteriów;
  • kontrolowanie jakości i stanu odzieży;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie zadań w grupie.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej i wykonywania powtarzalnych czynności;
  • dokładność;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • zmotywowanie do nauki i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka;
  • pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie dla par;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej 07/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-sortowanie-odziezy-od-zaraz-w-augsburgu/

Nr ogł.: 10649b4240ec4c6