PLN 6,400.00

Praca w Czechach od zaraz na magazynie bez znajomości języka Praga 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Praga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2020 23:31

Pracodawca z Pragi szuka od zaraz chętnych bez doświadczenia do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na magazynie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Praga.

Wynagrodzenie: 6400 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie zakupów dla klientów;
  • wkładanie produktów do plastikowych pudełek;
  • praca przy użyciu skanera (czytnik/tablet);
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 4:00 – 17:00 oraz 9:00 – 22:00.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w magazynie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego;
  • brak problemów ze zdrowiem – praca stojąca po 12 godzin dziennie.

Oferujemy:

  • przeciętne zarobki wahają się w granicach 4700 PLN netto;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 CZK na mc od osoby;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK;
  • bezpłatny transport z Kartowic do Czech.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą dzwonić pod numer telefonu: 665 777 451 (Patrycja).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praga-dam-prace-w-czechach-od-zaraz-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-czeskiego-2020/

Nr ogł.: 6375ef234a39375f

1 odpowiedź aby “Praca w Czechach od zaraz na magazynie bez znajomości języka Praga 2020”

  1. Pracowałem na magazynie w COOP Group Scotland w systemie voice pick i skanery 11 lat. Czy ogłoszenie praca na magazynie Praga, jest aktualne?