NOK 215 brutto/h

Od stycznia 2024 Norwegia praca dla par bez języka produkcja rowerów w Sandnes

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Sandnes
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2023 21:01

Dla par do podjęcia od stycznia 2024 praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Sandnes bez znajomości języka norweskiego na produkcji rowerów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: od 215 NOK brutto na godz.

Start: od stycznia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie rowerów na podstawie wytycznych fabryki;
  • sprawdzanie jakości oraz testowanie ich przed wysłaniem.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • zatrudnienie również dla par bez znajomości języka norweskiego;
  • pracę do podjęcia od stycznia 2024;
  • zatrudnienie do września 2024.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-produkcji-rowerow-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-sandnes-2024/

Nr ogł.: 879655b93055b448