£ 11,42/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji czekolady 2018 w fabryce

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2018 20:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
czekolada-produkcja-pakowanie 2018 (2)

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii 2018 od zaraz na produkcji czekolady. Przyjmujemy Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy podobnych zadaniach. Dobrze wyposażone zakwaterowanie oferuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Holandia.

Stawka godzinowa: 11,42 EUR/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie surowców na produkcję;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie wyrobów;
  • obsługa maszyn do produkcji czekolady;
  • inne zadania związane z produkcją.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • zmotywowanie;
  • sprawność manualna;
  • operatywność, dokładność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • przyjazne podejście;
  • punktualność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • dodatki za pracę zmianową;
  • codzienne, bezpłatne dojazdy do pracy;
  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń;
  • internetowy profil pracownika z odstępem do rozliczeń.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres:

praca@abmnholandia.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „czekolada”.

Zachęcamy również do odwiedzenia biura:

Rzeszów, ul. Bernardyńska 3.

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-od-zaraz-przy-produkcji-czekolady-w-fabryce/

Nr ogł.: 4385bc5f07a3eb61

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji czekolady 2018 w fabryce”

  1. Marcin Bielenia dn. 27 października 2018 @ 17:02

    Witam razem z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy tel ,504181865