NOK 168,20 brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na magazynie sprzętu IT Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 19:47

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii na magazynie ze sprzętem IT. Oferta z Drammen aktualna od zaraz i bez znajomości języka, a do tego zapewnione zakwaterowanie na miejscu przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek;
  • zbieranie zamówień, które zostały złożone drogą elektroniczną na sprzęt IT;
  • obsługiwanie wózka paletowego, a także skanera ręcznego;
  • rozładowywanie i załadowywanie towarów.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • podjęcie zatrudnienia od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, zakładaniu konta, tłumaczeniu przepisów prawnych itp.;
  • szkolenie pracownicze oraz wsparcie w pierwszych dniach;
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby;
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV z podaniem numeru referencyjnego m/02/19 oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-drammen/

Nr ogł.: 6035c62ffe6b1a8c