NOK 168,20 brutto/h

Praca w Norwegii 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:15

Przy pakowaniu perfum potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oslo 2020 dla dyspozycyjnych pakowaczy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako ręczny pakowacz markowych perfum;
  • pracownik będzie zdejmował z taśmy flakoniki perfum, przeprowadzał wizualną kontrolę jakości oraz wkładał je do opakowań kartonowych.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna, sprawność manualna i energiczność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • spostrzegawczość.

Oferujemy:

  • wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania;
  • umowę próbną na 2 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zmiany po 8 godzin;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenie, około 300 NOK.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 002/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-2020-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

Nr ogł.: 5555e1f1b312ee0b