NOK od 200 brutto/h

Pakowanie przekąsek od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2022 18:41

Fabryka z Bergen szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji solonych przekąsek;
  • wykonywanie prostych, manualnych prac w szybkim tempie;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, kontrolowaniem jakości, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych oraz naklejaniem etykiet i zdejmowaniem gotowych produktów z linii.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • energiczność i pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • system poleceń pracowniczych;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/09/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-fabryka-bergen/

Nr ogł.: 9836332f16b2b847