NOK 171 brutto/h

Praca Norwegia przy produkcji lodów bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Gjelleråse

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Gjelleråse
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 21:34

Pracodawca z Gjelleråse poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Norwegii w fabryce przy produkcji lodów. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez znajomości języka, a do tego z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji lodów.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn potrzebnych przy produkcji, pakowanie lodów, a także dbanie o ciągłość produkcyjną;
  • zapewnienie wysokiej jakości;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • umiejętność kooperacji;
  • dużym atutem będzie znajomość normy ISO 22000:2005 i/lub HACCP;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie;
  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • dokładne szkolenie i wsparcie na miejscu.

Aplikacja:

Osoby, które akceptują warunki zatrudnienia, proszone są o wypełnienie formularza na stronie: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2019”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-produkcji-lodow-w-fabryce-z-gjellerase/

Nr ogł.: 8915c586d3136fbf

3 komentarze aby “Praca Norwegia przy produkcji lodów bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Gjelleråse”

  1. jestem zaintersowany ta oferta gotowy od zaraz
    790576300

  2. jestem zainteresowany praca prosze o tel na e-mail

  3. Jestem zainteresowany ta oferta pracy o zaraz