NOK 166 brutto/h

Oslo, Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2020 19:03

Propozycja podjęcia bez znajomości języka tymczasowej pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Oslo przy pakowaniu słodyczy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowanie przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.,

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie i przepakowywanie zestawów świątecznych, które pozostały po świętach i Walentynkach;
  • pracownik będzie dokonywał lekkiej zmiany w kompozycjach, zamieniał niektóre produkty, a także pakował je do nowych opakowań promocyjnych.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie, aby osiągać wysokie wyniki;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • umowę na czas określony (brak możliwości przedłużenia czasu zatrudnienia);
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 50 NOK na dobę od osoby;
  • na miejscu możliwość kupienia obiadu w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

Tylko praca tymczasowa. Oferta nie jest skierowana dla par.

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: palitelig@postpro.net z dopiskiem w tytule: nr ref ps/008/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-slodyczy-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-oslo/

Nr ogł.: 1385f3fc3920409d

2 komentarze aby “Oslo, Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz”

  1. Yestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt.

  2. Yestem zainteresowany ofertą