£ 8,50 - 10,00

Na magazynie hurtowni AGD praca w Anglii od zaraz bez języka Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Milton Keynes
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2019 19:39

Potrzebne osoby do pracy w Anglii na magazynie hurtowni AGD. Ogłoszenie z Milton Keynes dla Polaków bez języka. Do tego zatrudnienie aktualne od zaraz i zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Milton Keynes.

Wynagrodzenie: 8,50 – 10,00 GBP brutto na godz. w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na palety do sklepów przy użyciu ręcznego wózka paletowego;
  • rozładowywanie dostaw;
  • przygotowywanie oraz pakowanie towarów dla klientów indywidualnych;
  • rozkładanie towarów w odpowiednich miejscach na magazynie.

Wymagania:

  • mile widziana będzie znajomość języka;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w charakterze komisjonera;
  • dobre zdrowie i kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy;
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Milton Keynes.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia za pośrednictwem agencji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • zapewnione zakwaterowanie w wynajętych apartamentach w cenie 60 GBP tygodniowo, które jest potrącane z wynagrodzenia;
  • dodatkowy zarobek za nadgodziny i pracę na zmianach nocnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: uk_employment@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „hurtownia AGD MK 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-na-magazynie-hurtowni-agd-od-zaraz-w-milton-keynes/

Nr ogł.: 6935c7c03a9aef3a