NOK 160-180 brutto

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz w Bærum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bærum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2020 20:35

Na produkcji kosmetyków poszukiwani od zaraz pracownicy produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Bærum bez znajomości języka dla par. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwe, ale powtarzalne zadania, które będą miały charakter pomocniczy na produkcji kosmetyków;
  • pracownik będzie dbał o wysoką jakość produktów oraz procesów produkcyjnych, a także naklejał etykiety na opakowania, pakował itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na pół roku;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zdyscyplinowanie;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na konto lub do ręki;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • pracę od zaraz;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dodatki do pensji podstawowej;
  • płatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym.

Aplikacja:

Obecnie do pracy przyjmowane są osoby, które już przebywają w Norwegii.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pr/11/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-w-fabryce-z-baerum/

Nr ogł.: 7905fb6b9e25c4d6