€ 15,25 brutto/h

Na magazynie drogeryjnym od zaraz praca Holandia dla par bez języka w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2024 18:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie w Venlo dla par bez znajomości języka na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: od 15,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na magazynie drogeryjnym;
  • wykonywanie zadań w grupie;
  • sprawdzanie, czy produkty są prawidłowo etykietowane;
  • pakowanie produktów.

Wymagania:

  • umiejętność obsługiwania systemów komputerowych potrzebnych do zbieranie zamówień;
  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • sumienne i rzetelne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka obcego;
  • bardzo dobre warunki finansowe plus premie;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € za pokój;
  • zatrudnienie w dynamicznym środowisku na magazynie;
  • pracę do podjęcia na pół roku z opcją przedłużenia;
  • zatrudnienie również dla par i grup.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Magazyn drogeryjny, Venlo 2024

Źródło: https://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-venlo/

Nr ogł.: 16865c1f11666be4

1 odpowiedź aby “Na magazynie drogeryjnym od zaraz praca Holandia dla par bez języka w Venlo”

  1. Tomasz Zaporski dn. 4 kwietnia 2024 @ 14:39

    Witam
    Para szuka pracy