NOK 131/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie sałatek dla par

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Norwegia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2018 20:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie salatek 2

Startuje rekrutacja do pracy w Norwegii, bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek. Zatrudnienie dla pięciu par w fabryce od zaraz – mamy aż 10 wolnych stanowisk. Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego nauczymy podczas szkolenia!

Stanowisko: pracownik produkcji – pakowacz.

Lokalizacja: Norwegia.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 131 NOK/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie sałatek z warzyw i owoców do opakowań z plastiku;
  • przeprowadzanie kontroli jakości pakowania;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie w podobnych pracach lub wykształcenie techniczne;
  • prawo jazdy kat.B i własne auto;
  • dobry stan zdrowia;
  • operatywność.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie oraz dodatek wakacyjny;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • dostęp do zaliczek w wysokości 3000 NOK;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania płatnego 80-100 koron/24 h – 30 km. od miejsca zatrudnienia;
  • umowa o pracę na duńskich zasadach;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pełny etat.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie:

bit.do/pakowanie-salatek

Źródło:

Polski

Nr ogł.: 8875bc5ea8fe5766