€ 12,14 na godz.

Od zaraz Holandia praca magazyn napojów bez znajomości języka Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Oosterhout
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2021 22:42

Pracodawca z Oosterhout szuka od zaraz dyspozycyjnych magazynierów do pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie hurtowni napojów. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oosterhout.

Wynagrodzenie: 12,14 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z użyciem wózka EPT;
  • rozładowywanie i ładowanie kontenerów przy wykorzystaniu wózka EPT;
  • sztaplowanie opakowań z energetykami;
  • kontrolowanie jakości produktów i zamówień;
  • zgłaszanie różnych niezgodności;
  • pracownik będzie przygotowywał, pakował, a także przekierowywał gotowe już produkty do wysłania.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę w systemie jednozmianowym;
  • płatną przerwę;
  • zapewnioną liczbę godzin pracy;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • ubezpieczenie;
  • transport z Polski do Holandii;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki 150 ;
  • 120 PLN w formie pakietu startowego, czyli poszewki na pościel, holenderskiej karty do telefonu oraz słowniczka polsko-holenderskiego.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: k.jakuczek@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-napojow-od-zaraz-oosterhout/

Nr ogł.: 3686179ae8d63c4d