€ 2245 brutto/mc

Dla par przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2021 21:25

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf dla par przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2245 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac ręcznych przy taśmociągu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie ciastek.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • szybkie uczenie się nowych rzecz.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie podczas relokacji oraz przy załatwianiu formalności;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.pak/c5/12/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-dusseldorf/

Nr ogł.: 86761b78cb111f4f