€ 13,50-15,00

Od zaraz produkcja napojów praca Niemcy bez znajomości języka dla par w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 21:38

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par na produkcji napojów izotonicznych. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga od zaraz dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • przestrzeganie norm sanitarnych oraz norm pandemicznych;
  • pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze;
  • przeprowadzanie kontroli produkcji oraz jakości;
  • obsługiwanie maszyn;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • punktualność;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • mile widziana mobilność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • uczciwość;
  • pełna samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudni8enia.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • strój roboczy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • próbną niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc w pokoju jednoosobowym albo 300 € na mc za pokój dla pary lub 150 € na mc za miejsce w pokoju wieloosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-na-produkcji-napojow-od-zaraz-fabryka-hamburg/

Nr ogł.: 24561155c4f8b7e3