€ 13,50 - 15,00

Od zaraz oferta pracy w Niemczech produkcja napojów bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2022 22:07

Fabryka z Hamburga poszukuje od zaraz dyspozycyjnych pracowników produkcji do pracy w Niemczech 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji napojów. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie, dostanie przydział uposażenia i szafki;
  • obsługiwanie taśmy, dostarczanie surowców oraz pakowanie gotowych produktów i obsługa urządzeń.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • energiczność;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 – 300 € na mc;
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem  tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-fabryka-hamburg/

Nr ogł.: 231630d093555c32