€ 1780-1980 na mc

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz przy pakowanie przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2019 02:07

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie dla pakowaczy w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1780 – 1980 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na zakładzie produkującym solone przekąski, takie jak: chipsy, krakersy i paluszki;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, przeprowadzał kontrolę jakości oraz pakował wyroby.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość przejścia płatnych badań w niemieckim sanepidzie.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc za pokój dwuosobowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem odpowiedniego tytułu: Pakowanie przekąsek – 12/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 3515df269bbb04a3