SEK 143 brutto/h

Dam pracę w Szwecji od zaraz na produkcji soków bez znajomości języka Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 17:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji na produkcji soków. Zatrudnienie w fabryce z Västerås bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Västerås.

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze, a potem zostaną mu przydzielone odpowiednie zadania;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, obsługiwał urządzenia produkcyjne, dbał o wysoką jakość, dostarczał surowce oraz dbał o ciągłość produkcyjną itp.

Wymagania:

  • dokładne, solidne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • samodzielność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • próbną szwedzką umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w podnoszeniu swoich kwalifikacji;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail: Arbetsmedlet_PL@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, od lipca 2020

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-2020-przy-produkcji-sokow-bez-jezyka-od-zaraz-w-vasteras/

Nr ogł.: 1885f1edcb35fbfe