DKK 124,60 brutto/h

Bez znajomości języka Dania praca dla par pakowanie wędlin od zaraz w Kopenhadze

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 20:32

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Danii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie w Kopenhadze dla par bez znajomości języka duńskiego. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie wędlin przy taśmie produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • chęć rozwijania się;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Danii;
  • zakwaterowanie w pokoju wynajętego mieszkania dla par w wysokości 4500 DKK na mc

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: sikker.2022@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/20/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-dania-przy-pakowaniu-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-kopenhaga-2022/

Nr ogł.: 1446253196995d3a