SEK 134,80 brutto/h

Pakowanie mrożonek od zaraz oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Lund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2022 20:13

Zatrudnienie w Lund dla pakowaczy bez znajomości języka szwedzkiego. Aktualna od zaraz praca w Szwecji dla Polaków przy pakowaniu mrożonek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lund.

Wynagrodzenie: 134,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie mrożonek;
  • obsługa oraz konserwacja maszyn;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz do końca roku albo dłużej;
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc od osoby;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi prosimy kierować na adres e-mail: Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie mrożonek 2022/23

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/pakowanie-mrozonek-oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-od-zaraz-lund-2022-2023/

Nr ogł.: 85063879feb8d2db